Lipiec

2022

W 2018 roku kuchnia Blürbstudio po raz pierwszy stała się galerią sztuki. Od tamtej pory (prawie) każdego miesiąca inny artysta tworzy plakat o dowolnej tematyce i stylistyce. Goszczą u nas projektanci graficzni, ilustratorzy i inni kreatywni, mniej lub bardziej znani, ale zawsze mający do powiedzenia coś wartościowego.

Jak okazało się z czasem, Galeria Jednego Plakatu stała się lubianym wydarzeniem, które odwiedza liczne grono stałych i nowych bywalców. Stała się miejscem spotkań lokalnej społeczności kreatywnej, a także niespodziewanych osób, które chcą po prostu zobaczyć plakat i pogadać w naszym studiu. Mimo swojej nazwy, Galeria to zwykłe miejsce, w którym na co dzień pracujemy – raz w miesiącu wypełnia się po brzegi super ludźmi i jeszcze lepszą atmosferą.

Jesteśmy gościnni

Jesteśmy wspierani i również staramy się wspierać. Współpracujemy z CK Browar, który dostarcza nam specjalne warzone na tę okazję piwo. Dzięki współpracy z Maxem Gotowanko i fundacją Żarcie dla Psa, prowadzimy zbiórki pieniędzy na pieski z lokalnych schronisk. Jesteśmy otwarci na różne inicjatyw, więc jeżeli widzisz w tym wydarzeniu potencjał i wartość:

Daj znać
logo CK Browar
logo Żarcie dla Psa
logo jameson

Napisz do nas. może odpiszemy